EAB16746-7C0F-4291-BF29-01839EBFF09F_1_105_c

O mnie

Nazywam się Julia i od zawsze uwielbiałam pracę z drugim człowiekiem, dlatego naturalnym wyborem było studiowanie kosmetologii na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, co wiązało się z nieustanną pracą z ludźmi. Miałam jednak poczucie niedosytu.

Musiałam odpowiedzieć sobie na pytanie, czy piękno to jedyna rzecz o którą chciałabym dbać? Odpowiedź była tak oczywista, że w krótkim czasie zdecydowałam się na naukę refleksologii w Europejskiej Akademii Refleksologii w Warszawie, aby móc również stać na straży ludzkiego zdrowia.

Jestem ogromną entuzjastką naturalnych  sposobów uzdrawiania i terapii, bo uważam że organizm każdego z nas jest doskonały, tylko nierzadko wytrącony z równowagi. A naszym zadaniem jest te równowagę przywrócić.

OPINIE

Julcia bardzo dziękuję za masaż, twarz już po pierwszym zabiegu wygląda super!

Dziękuje Ci ogromnie! ❤️ Po zabiegu mam wrażenie, że twarz mi „odpoczęła” a ja się czuję dużo lepiej ze swoim odbiciem w lustrze 🤘🙌 Wszystkich zachęcam do skorzystania z umiejętności Julii – kocha to, co robi a swoim entuzjazmem i zaangażowaniem przywraca piękny wygląd skórze twarzy 🙂 Julia dziękuje jeszcze raz i będę polecać każdemu! ❤️
Link do opinii

×
Product added to cart

Brak produktów w koszyku.